.

.

4шт Silent Lines Elimination Filter Jutter Elimination With Cable For DRV8825, устойчивост на ниски двигател VS TL-Smoother V1. 0

4шт Silent Lines Elimination Filter Jutter Elimination With Cable For DRV8825, устойчивост на ниски двигател VS TL-Smoother V1. 0

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -19 %
BGN 16.00
Брой продукти
В магазина


4pcs Молчи Линии Елиминација Филтер Jutter Елиминација Со Кабел За DRV8825 , Отпор Со Ниско ниво на Моторни VS TL-Неспокојот V1.0
Производ Describtion : Ова зрно е главно насочена кон елиминација и Lian Bei структура произведени од 3-d печатач за да печатите на знаци, особено со користење на 8825 диск и отпор со ниско ниво на моторни ефект е повеќе од очигледна, да може ефективно да се елиминира ниска брзина на нерамна бран сигнал, па како да се постигне релативно рамен сигнал бран. Ефект во употреба на 8825 управувано од 24 v напојување делта тип ефект е најочигледниот Пакет, вклучувајќи : 4*Линии Елиминација Филтер Jutter Елиминација 4*кабел

Подробности

Номер На Модела:
Премахване На Безшумните Линии Отстраняване На Джуттера Филтър
Тип Елемент:
Ключ
търговска марка:
FYSETC
име на модула:
Премахване На Безшумните Линии Отстраняване На Джуттера Филтър
С кабел:
ДА
подходящ:
DRV8825 или устойчивост на ниски мотор
Пакет:
5 бр. / лот

Те също купуват с този продукт