.

.

Соленоид реле на стартера Cyleto за YAMAHA TTR125 TTR 125 03-11 TTR230 TTR 230 05-11 TTR90 TTR 90 03-07 TW200 мотоциклет 01-11

Соленоид реле на стартера Cyleto за YAMAHA TTR125 TTR 125 03-11 TTR230 TTR 230 05-11 TTR90 TTR 90 03-07 TW200 мотоциклет 01-11

Оценки на купувача:

BGN 10.46
Брой продукти
В магазина

Cyleto Директни Продавница ДАДЕ БЕЗБЕДНО ПАТУВАЊЕ!!! Опис На Производот
Карактеристики : A++++ квалитет! Бакар & материјал EPDM!! Ве молиме не се споредуваат цена со слаб квалитет!!! Висок cranking моќ,намалување startup switch електрична струја. "Б" За Батеријата! "M" За Моторни! Ве молиме не водат нив во спротивна насока. Квалитетот Може Да Смета!Премиум Реле Електромагнетниот е Одличен и Прифатлива Решение за Вашиот Мотор/НА Компатибилност :
ЈАМАХА TTR125 TTR 125 Мотоцикл 2003-2011
ЈАМАХА TTR230 TTR 230 Мотоцикл права 2005-2011
ЈАМАХА TTR90 TTR 90 Мотоцикл 2003-2007 година
ЈАМАХА TW200 МОТОЦИКЛ 2001-2011 Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате овој дел одговара на вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Било какви прашања ве Молиме Кликнете Тука за да
Производ Слика
Слика Како Примерок
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Подробности

търговска марка:
сайлето
Името На Модела:
1SR007
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.15kg
Вид На Материала:
Мед и EPDM
Цвят:
Както е показано на фигура(действителната снимка)

Те също купуват с този продукт