.

.

Лампа на проектора с маркуч ELPLP08/V13H010L08 за Espon ЕМИ-8000 / EMP-9000/EMP-8000NL/EMP-9000NL / PowerLite 8000i / PowerLite 9000i

Лампа на проектора с маркуч ELPLP08/V13H010L08 за Espon ЕМИ-8000 / EMP-9000/EMP-8000NL/EMP-9000NL / PowerLite 8000i / PowerLite 9000i

Оценки на купувача:

BGN 41.00 -5 %
BGN 43.20
Брой продукти
В магазина


Опис
Име на производ : Проектор Светилка Со Станбен Дел број : ELPLP08 / V13 H010 L08 Компатибилни Модели : За EPSON проектот за модернизација на образованието-8000 / проектот за модернизација на образованието-9000 / проектот за модернизација на образованието-8000 NL / проектот за модернизација на образованието-9000 NL / Power Lite 8000i / Power Lite 9000i / V11 H0289 / V11 H0280 / V11 H0290 Wattage : 220 W Светилка Живот : 2000 часа Инсталација : Лесна Инсталација. Не Само Проектор Гола Сијалица Гаранција : 150 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
Shippment
1 ) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2 ) :ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Ние се користи од DHL, UPS-от, EMS или слично да брод од објектот. На следење на број ќе бидат обезбедени за вас.
3 ) : стоки ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање прифатени.
4 ) : товарни НЕ Ги покриваат дополнителните трошоци на далечно место. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел.
5 ) : Обично сите предмети се испратени од страна на курирската служба DHL. Ако од други превозот начини, ве молиме контактирајте со нас.
6 ) : Обично се постави Прогласи Vaule За Царинска од US $ 5 долари за една светилка . Ако сакате да платат помалку данок, контактирајте со нас. Ви благодариме.
7 ) : просечната превозот времето е 10 - 25 работни дена. Ве молиме овозможи доволно време за испорака компанија за процесот на пратката. Вашиот љубезно разбирање е високо ценет.
Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот и да се направат нештата право пред планирате да ни даде НЕГАТИВНИ повратни информации или НИСКА DSRs.
Плаќање
Зачувам е првата опција на плаќање нарачување преку Ali Express. Преку Зачувам, може да се плати со Moneybookers Кредитна Картичка (Visa, Master Card) Т/T (Банкарски) Western Union
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay.

Подробности

търговска марка:
Inmoul
Номер На Модела:
ELPLP08 / V13H010L08
Номер На Модела:
ELPLP08 / V13H010L08
Характеристики:
Лампа С Корпус / Корпус
Напрежение:
85-265в
Живот На Лампата :
> 2000 часа
Гаранция :
150 дни
Документ:
CCC,CE
Светлинен Поток :
Около 2500
Мощност :
220 W
подходящ е с:
За EPSON EMP-8000 / EMP-9000 / EMP-8000NL / EMP-9000NL / PowerLite 8
работа с:
За PowerLite 9000i / V11H0289 / V11H0280 / V11H0290

Те също купуват с този продукт