.

.

HappyBate Смяна на лампа на проектора с корпус 5J.J0T05. 001 за LBT MP722ST/MP772ST/MP782ST 180 дни след доставка

HappyBate Смяна на лампа на проектора с корпус 5J.J0T05. 001 за LBT MP722ST/MP772ST/MP782ST 180 дни след доставка

Оценки на купувача:

BGN 55.00 -18 %
BGN 67.20
Брой продукти
В магазина


Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и run-time,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Исто така,ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по услуга, Ако имате било какви технички,оштетени,или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас за ПОБРЗО,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Тип : Компатибилни Светилка со Домување (CWH)
Дел Број : 5 J.J0 T05.001
Компатибилен со : MP722 ST/MP772 ST/MP782 ST
Wattage : 210 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
A. MOQ : 1piece-парчиња
Б. време на Испорака : рок од 2-3 дена по примена на плаќање
В. Испорака : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.ЕМС.Кина Пост.Epacket итн.
Г. Пакување : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.
A. Оригинални Светилка со Домување (OWH);
Б. Оригинални Голи Светилка (ОБ);
В. Компатибилен Светилка со Домување (CWH);
D. Компатибилен Голи Светилка (CB).
Мека пена со двоен картон
А Ние го остави позитивни повратни информации веднаш штом ќе се обрне - ви благодариме за држење на вашиот крајот на договорот. Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, па ние може да се разговара со вас.
Б. ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за плаќање. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш и ве молиме да ни даде можност да ги решат. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на секој проблем!
A. Предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани.

Подробности

търговска марка:
ЧЕСТИТ БАТЕ
Номер На Модела:
5J.J0T05. 001

Те също купуват с този продукт