.

.

Подмяна на лампата на проектора SP-LAMP-024 за проектори INFOCUS IN24 / IN26 / IN24EP / W240 / W260

Подмяна на лампата на проектора SP-LAMP-024 за проектори INFOCUS IN24 / IN26 / IN24EP / W240 / W260

Оценки на купувача:

BGN 51.00 -6 %
BGN 54.08
Брой продукти
В магазина


Функција : Замена Голи Светилка
Светилка Модул : СП-ЛАМБА-024
Светилка Живот : 2000h">>2000h
Wattage : 200 W
Проектор / Проектори : За INFOCUS IN24 / IN26 / IN24 EP / W240 / W260
Опис
Замена на Проектор Светилки Сијалица, SP-ЛАМБА-024 За INFOCUS IN24 / IN26 / IN24 EP / W240 / W260 Проектори
Светилка Модел SP-ЛАМБА-024
Проектор : За INFOCUS IN24 / IN26 / IN24 EP / W240 / W260
Wattage
200 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Замена на Проектор светилка без домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.

Подробности

търговска марка:
Inmoul
Номер На Модела:
Б-LIGHT-024
Напрежение:
85-265V
Базов Тип:
2G11
документ:
МКО,CQC
Приложение:
Търговско, Вътрешен, Професионален
Гаранция:
120дней
Средният живот (ч):
2500
Светлинен Поток:
2500
Име:
CTLAMP
Характеристики:
Гола Крушка С Нажежаема Жичка
СКРИ:
Живачни Лампи

Те също купуват с този продукт