.

.

Оригинална лампа USH230W вътре в лампата ET-LAV300 за PANASONIC PT-VW345NZ / NU, PT-VW340Z/U,PT-VX415NZ,PT-VX410Z/U,PT-VX42Z,

Оригинална лампа USH230W вътре в лампата ET-LAV300 за PANASONIC PT-VW345NZ / NU, PT-VW340Z/U,PT-VX415NZ,PT-VX410Z/U,PT-VX42Z,

Оценки на купувача:

BGN 390.40
Брой продукти
В магазина


Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Опис 100% НОВИ Оригинални Голи светилка со домување Тип : проектор гола сијалица со домување модел : ЕТ-LAV300 Замена проектор сијалица животен век : 2000-3000 Часа. Лесно да се инсталира. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Квалитет Гаранција : 150 дена по испорака
Погоден За Следните Проектори : PANASONIC PT-VW340 U , PT-VW340 Z , PT-VW345 NU , PT-VW345 NZ , PT-VX410 U , PT-VX410 Z , PT-VX415 NU , PT-VX415 NZ , PT-VX42 U , PT-VX42 Z , PT-VW350 , PT-VW355 N , PT-VX420 , PT-VX425 N
.....
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се ЕМС, E-EMS,DHL, итн. (во зависност од секоја земја),
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС. или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл.( Освен Оддалечена Област ) ЕМС : руската Федерација, Бразил, Аргентина, Перу, Чиле, Турција, Индија, Итн
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.

Подробности

търговска марка:
CN-KESI
Номер На Модела:
ET-LAV300

Те също купуват с този продукт