.

.

Оригинална лампа на проектора BL-FS180A за проектори OPTOMA DV11 MOVIETIME / DVD100

Оригинална лампа на проектора BL-FS180A за проектори OPTOMA DV11 MOVIETIME / DVD100

Оценки на купувача:

BGN 167.00 -5 %
BGN 176.00
Брой продукти
В магазина

Функција : Оригинални Проектор Светилка
Светилка Модул : BL-FS180 A
Светилка Живот : 2000h">>2000h
Wattage : 180 W
Проектор / Проектори : За OPTOMA DV11 MOVIETIME / DVD100
Опис
Оригиналниот Проектор Светилка BL-FS180 A за OPTOMA DV11 MOVIETIME / DVD100 Проектори
Светилка Модел BL-FS180 A
Проектор : За OPTOMA DV11 MOVIETIME / DVD100
Wattage
180 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Оригинални Проектор светилка со домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.

Подробности

Номер На Модела:
BL-FS180A
търговска марка:
Inmoul
СКРИ:
Живачни Лампи
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Търговско, Вътрешен, Професионален
документ:
МКО, CQC, EMC
Име:
CTLAMP
Характеристики:
Лампа ОЕМ модул
Средният живот (ч):
2000
Гаранция:
150дней
Светлинен Поток:
2500
Базов Тип:
2G11

Те също купуват с този продукт