.

.

Подмяна на лампата на проектора BL-FU250C за проектори OPTOMA EP751 / EP758

Подмяна на лампата на проектора BL-FU250C за проектори OPTOMA EP751 / EP758

Оценки на купувача:

BGN 76.00 -5 %
BGN 80.00
Брой продукти
В магазина

Функција : Замена На Проектор Светилка
Светилка Модул : BL-FU250 C
Светилка Живот : 2000h">>2000h
Wattage : 250 W
Проектор / Проектори : За OPTOMA EP751 / EP758
Опис
Замена на Проектор Светилка BL-FU250 C за OPTOMA EP751 / EP758 Проектори
Светилка Модел BL-FU250 C
Проектор : За OPTOMA EP751 / EP758
Wattage
250 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Замена на Проектор светилка со домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.

Подробности

Номер На Модела:
BL-FU250C
търговска марка:
Inmoul
Напрежение:
85-265V
Базов Тип:
2G11
документ:
МКО, CQC, EMC
Приложение:
Търговско, Вътрешен, Професионален
Гаранция:
150дней
Средният живот (ч):
2000
Светлинен Поток:
2500
Име:
CTLAMP
Характеристики:
Лампа с модула
СКРИ:
Живачни Лампи

Те също купуват с този продукт