.

.

Оригинална лампа на проектора крушка SP-LAMP-069, за проектори INFOCUS IN112 / IN114 / IN116

Оригинална лампа на проектора крушка SP-LAMP-069, за проектори INFOCUS IN112 / IN114 / IN116

Оценки на купувача:

BGN 53.00 -5 %
BGN 56.00
Брой продукти
В магазина


Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и run-time ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.Она што е уште поважно , ние нудиме 120-ден гаранција по породувањето .Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, слободно контактирајте со нас побрзо .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .
Број на модел : СП-ЛАМБА-069
Функција : 100 % Сосема Нов Оригинален Голи Светилка
Живот време : до 3000hours
Гаранција : 120 дена
Испорака Детална : 3 дневна
Вати : 180 W
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност За нас : Како професионална производителот ,ние сме ангажирани во производство на проектор светилка за повеќе од 10 години . Опис
Оригиналниот Проектор Светилки Сијалица, SP-ЛАМБА-069 за INFOCUS IN112 / IN114 / IN116 Проектори
Светилка Модел SP-ЛАМБА-069
Проектор : За INFOCUS IN112 / IN114 / IN116
Wattage
180 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Оригинални Проектор светилка без домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.

Подробности

търговска марка:
Inmoul
Номер На Модела:
Б-LIGHT-069
СКРИ:
Живачни Лампи
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Търговско, Вътрешен, Професионален
документ:
МКО,CQC
Име:
CTLAMP
Характеристики:
OEM гола крушка с нажежаема жичка
Средният живот (ч):
3000
Гаранция:
120дней
Светлинен Поток:
2500
Базов Тип:
2G11

Те също купуват с този продукт