.

.

MP623 MP624 MP525V MP525-V MP778 MS502 MS504 MS510 MS513P MS517F MX503 MX511 MP615P MS524 оригинална лампа за проектор, лампа за Benq

MP623 MP624 MP525V MP525-V MP778 MS502 MS504 MS510 MS513P MS517F MX503 MX511 MP615P MS524 оригинална лампа за проектор, лампа за Benq

Оценки на купувача:

BGN 60.80
Брой продукти
В магазина


ако не можете да потврдите дали е тоа право светилка, совети ни ја вашата проектор модел : -)
моќност : UHP 190-160 W = UHP 240-190 W
животен век : 2000-3000 часот, некои нови проектори до 4000+часот
гаранција : 180 денови од добие светилка
се работи за BENQ : MP502/ MP511/ MP511+/ MP512/ MP522/ MP525 P/ MP525 V/ MP525-V/ MP575/
MP575 P/ MP612/ MP612 C/ MP615 P/ MP622/ MP623/ MP624/ MP778
MS502/ MS504/ MS510/ M513/ MS513 P/ MS517/ MS517 F/
MX503 / MX511/ MX514 P / MX518 F/ MX520 /
MX613 ST / MX615/ MX615+/ MX661 / MX815 ST / MX816 ST/
MW512/ MW516 / TS513 P /TS5276/ EP6127/ MS524 итн.
цена за 100% нови оригинални светилка, најдобар квалитет.
Answer : ___________________________ NOTE :
за Ваквата светилка, постојат два вида : 190-160w & 240-190w .
тие се сосема ист квалитет и употреба .
случаен испорака , известете нè ако имате било какви барања кога местото цел.
190-160 W светилка фотографии :
240-190 W светилка фотографии :
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Подробности

Номер На Модела:
лампа за Benq
Тип На Лампата:
Нов оригинален

Те също купуват с този продукт