.

.

Стенно AC мултифункционален универсално зарядно EU&US, регулируем зареждане AA, AAA,9V,10440,18650, 26650 литиево-йонна акумулаторна батерия

Стенно AC мултифункционален универсално зарядно EU&US, регулируем зареждане AA, AAA,9V,10440,18650, 26650 литиево-йонна акумулаторна батерия

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -27 %
BGN 4.13
Брой продукти
В магазина


Ѕидот AC Мултифункционален ЕУ&НИ Универзална Батерија Полнач,Прилагодлив Полнење Слот,14500,16340,17500,18650 Li-ion Батерија
Погодни За : Li-ion 10440, 14500, 16340, 17335, 17500, 17670, 18500, 18650, 26650, АА, ААА,9 V и ДР.
Пратката без Мало Поле
Не се вклучуваат Батеријата
НАС & ЕУ Приклучок
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Home/Travel Ѕид AC Мултифункционален/Универзална Батерија Полнач Автоматски се прекинува кога полнењето е завршено. Црвен / Портокал светлина кога полнење, полн со станува зелена, авто стоп полни. Дизајниран за да ја наполните батериите брзо и безбедно. Широк спектар на полнење Напон Спецификации : Plug Тип : US & ЕУ Plug Влез : AC100-240 V/47-63 HZ Излез : DC3.7 V/450m A Престанок напон : 4.2 V+-1% Важат за : 10440, 14500, 16340, 17335, 17500, 17670, 18500, 18650, 26650, АА, ААА, 9 V и др. Големина : 10 x 3 x 4cm/3.93"x1.18"x1.57"(приближно) Боја : Црна Нето Тежина : 43g Пакетот вклучува : 1 x AC Ѕидни Држачи за време на Полнење : за повикување само Ni-МЗ / Ni-Cd акумулатори : 900 MAH -2.5 часа, 2500 MAH -7.5 часа, 4500 MAH-15 часови Литиум-јонска батерија : 10440-1 часа, 14500-2 часа, 18650-6 часа 9 V батерија : 120 MAH-1.5 часа, 200 MAH -2 часа, 250 MAH -2 часа

Подробности

Изход Стандартна:
САЩ, ЕС
Бързо зареждане:
No
Воспользуйся:
Стандартна Батерия
Номер На Батерията:
1
Пакет:
Комплект 1
Тип:
Електрически
Интелигентно Зареждане:
ДА
търговска марка:
даорми
екран на дисплея:
No
Номер На Модела:
Ч-е-01
Пакет:
No
Тип Елемент:
Начало / пътуване стени ac многофункционален / универсален зарядно устройство
Характеристики:
Регулируема слот за зареждане, подходящ за различни батерии
Съвместима батерия:
10440, 14500, 16340, 17335, 17500, 17670, 18500, 18650, 26650, АА, ААА
Материал:
пластмаса
Размери:
10 x 3 x 4 см/3,93x1. 18 x1. 57 (прибл)
Въвеждане:
AC100-240V/47-63HZ
Изходно Напрежение:
DC3. 7V/450mA
Крайно напрежение / ток :
4.2 / 600 MA
Изход Стандартна:
Включете САЩ и ЕС

Те също купуват с този продукт