.

.

KingWei 1бр Универсално зарядно устройство за акумулаторни батерии АА ААА 14500 164300 18650 3.7 V батерия 100-240 В/47-63 Hz

KingWei 1бр Универсално зарядно устройство за акумулаторни батерии АА ААА 14500 164300 18650 3.7 V батерия 100-240 В/47-63 Hz

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -29 %
BGN 5.65
Брой продукти
В магазина

1pcs Универзална Батерија Полнач на АА ААА 14500 164300 18650 3.7 V Батерија 100-240 V/47-63 HZ
Remend Топло : имаме различни напредни батеријата
полначот и поевтини батеријата во нашата sture.
превозот
Кина/Шведска/HK/Сингапур Пост : (www.17track.net) 2-7 недели
DHL : (www.dhl.com) 2-7 работен ден
EMS : (www.ems.com.cn) 7-15 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 2-7 работен ден
Услови и Состојба
Нема враќање, размена на само. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба,( ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации ), кои може да ни помогне да им служи на клиентите тесто и тесто.Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор,Негативна повратна информација не се реши нешто,ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.

Подробности

Воспользуйся:
Стандартна Батерия
Тип:
Електрически
Интелигентно Зареждане:
ДА
Номер На Батерията:
1бр
Номер На Модела:
CH0027EU
търговска марка:
kingwei
екран на дисплея:
No
Бързо зареждане:
ДА
Пакет:
No
Воспользуйся:
зарядно устройство за батерията
Модел:
CH0027EU
Тегло:
about 42.3g
Размер:
10*3.2*4.5cm
Мъжки:
Включете САЩ/ЕС
Цвят:
Черен
Тип:
Зарядно Устройство За Електрически Акумулатори
Въвеждане:
AC 100-240V 47-63Hz
Изход:
3.6 380ма

Те също купуват с този продукт