.

.

shhworldsea 1/2/5/10 / 100шт за автомобилни фарове крушка 1157 2057 2357 BAY15D P21 / 4 10см лампа

shhworldsea 1/2/5/10 / 100шт за автомобилни фарове крушка 1157 2057 2357 BAY15D P21 / 4 10см лампа

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -27 %
BGN 9.57
Брой продукти
В магазина


shhworldsea 1/2/5/10/100pcs За Автомобил Светла Сијалица 1157 2057 2357 BAY15 D P21/4 10cm Светилка
Опис На Производот :
*Лесно за инсталација, Нема механичар потребни
*Може да се користи за да се создаде екстра лесно штекер
*Добро за проширување/замена цели
*Одговара на ОЕМ/LED/Xenon сијалица приклучок за maxium излезна
*Компатибилен : 1157
*Напон : DC 12 V
Answer : ___________________________ Note :
Овој објект е само серија на производи, Различни количества на боја може да биде различен.
Ние нема да се вратат, бидејќи на објектот боја различни.
ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Друг производ што ќе може да заинтересирани во

Подробности

Името На Цвета:
1бр, 2 елемента, 5шт, 10шт, 100шт
Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
Изходна Мощност:
.W
Размер На Елемента:
1157 пластмаса
Името На Модела:
1157
Вид На Материала:
Пластмаса
търговска марка:
ш-ш-ш-ш ...
Напрежение:
12V
Тегло На Продукта:
0.16kg
специални характеристики:
1157 пластмаса
Интерфейс:
1157 пластмаса
Марка На Автомобила:
Универсален

Те също купуват с този продукт