.

.

ФИШБЕРГ за Mazda Honda, Suzuki, Mitsubishi Dual USB Charger dapter Power 5V 2.1 A Car Dual USB Charger Socket Interface Charge

ФИШБЕРГ за Mazda Honda, Suzuki, Mitsubishi Dual USB Charger dapter Power 5V 2.1 A Car Dual USB Charger Socket Interface Charge

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -20 %
BGN 12.54
Брой продукти
В магазина


FISHBERG За Mazda Хонда Suzuki Мицубиши Двојна USB Полнач за dapter Моќ 5 V 2.1 Автомобил Dual-USB Конектор Приклучок Интерфејс Полнење
Топло Совети :
Овој usb полначот само одговара за МИЦУБИШИ,Mazda,хонда suzuki
Карактеристики :
Dual USB порти, да го наплаќаат два различни уреди истовремено.
Овој производ усвојува интелигентни полнење технологија, која може брзо полнење на мобилни уреди кога на власт е помалку од 5%, мазна излез кога моќ надминува 90%, ефикасно да се обезбеди животниот век на батеријата на мобилните уреди.
1. Уникатен дизајн, лесен за употреба.
2. Направен од огноотпорни и за животната средина, АБС материјал.
3. Погоден за повеќето модели, широко се користи на модифицирани делови на автомобили или камиони.
4. Компатибилен со популарните мобилни уреди, USB 2.0, било кој уред, вклучувајќи дигитални камери, pda уредите, мобилни телефони и USB додатоци.
Боја : црна
Материјал : PA + ABS
Оперативен напон : 12 V
излез : 5 V 2.1 A /1.2 ЕДЕН
Производство според 1 : 1 сооднос на оригиналниот автомобил интерфејс
Пакет се вклучени :
1 PC usb приклучок интерфејс автомобил
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuites и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ.
2.Ние брод на сите наредби како"подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
3.Објектот се постигне повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена,Hoever,Испорака tine дестинација зависи и од други фактори,тоа може да трае до 30 дена.
4.Ние не сме responsiable за данок на вашата земја.
1.Целосна Наплата ако производот не е примен во гарантиран рок на испорака.
2.Врати било каков производ,само оние кои се во совршена состојба.
3.Сите објектот може да се врати за размена на само.

Подробности

търговска марка:
ФИШБЕРГ
Напрежение:
12V
Изходна Мощност:
10 W
Името На Модела:
колата гнезда интерфейс usb
Размер На Елемента:
2.1*5.5*2.3 см
Тегло На Продукта:
0.06kg
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
специални характеристики:
usb изход захранване за кола
Интерфейс:
USB2. 0
Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
USB изход за захранване:
за автомобил mitsubishi usb
usb за honda:
жак зарядно устройство, usb
жак зарядно устройство, usb:
За suzuki usb
За mitsubishi usb адаптер:
зарядно за кола usb конектор
зарядно за кола usb конектор:
зарядно за кола с usb конектор
зарядно за кола с usb конектор:
Двойно USB зарядно гнездо
двоен конектор за кола usb:
колата гнезда интерфейс usb
USB интерфейс конектор зарядно за кола:
изход на автомобилен адаптер
жак usb кола за suzuki:
зарядно за кола usb с двоен съединител
За honda usb зарядно устройство:
гнездо за адаптера за зарядно за кола dual usb

Те също купуват с този продукт