.

.

20 бр/опаковане. 12-26 мм от неръждаема стомана, каишка за часовник извити пръти игли ремонт на часовници линк игли изтриване на инструменти за часа аксесоари

20 бр/опаковане. 12-26 мм от неръждаема стомана, каишка за часовник извити пръти игли ремонт на часовници линк игли изтриване на инструменти за часа аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 2.40
Брой продукти
В магазина

20pcs Size 12-26mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд Пролет Барови Иглички Поправка на Часовници Линк Иглички Отстрани Алатки Карактеристики : Сосема Нов и Добар Квалитет. Овие квалитет пролет барови се исклучително корисна додаток на вашиот алатка за полнење. Се користи за смена на часовникот на пролет бар и поправка види бенд. Игли се користи за Метал Види Рака Линкови, Лесно Да се Инсталира. Нерѓосувачки Челик Види Pin / ПРОЛЕТ БАРОВИ со Двојно Рамената. Спецификации : Види Бенд Пролет Бар Иглички 1.5 мм Дебел Пролет Бар Големини Кога Pin-от Е Компресирана [ве Молиме проверете ја вашата види повлечи големина соодветно] Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количина : 1 Случај (20pcs/pack) Боја : Сребро Големина : 12mm,14mm,16mm,18mm,20mm,22mm,24mm,26mm(ве молиме имајте во предвид сакате големина, или ние испрати 26mm за вас, ви благодариме за вашиот разбере) Забелешка : пакет има само Една големина на Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 * пакет од не ' Рѓосувачки челик пролет бар Shippment :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.

Подробности

Тип Елемент:
Ремонтни Инструменти И Комплекти
Номер На Модела:
каишка за часовник извити пръти
Височина На Продукта:
0inch
Тип:
Инструменти
Дължина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0kg
Диаметъра На Продукта:
0.15cm
Материал:
неръждаема стомана
Характеристика:
каишка за часовник извити пръти
Широчина На Елемента:
0inch

Те също купуват с този продукт