.

.

Laopijiang Кожена каишка за часовник розови дамски часовници с комфорт 12/14/16/18/19 / 20 mm

Laopijiang Кожена каишка за часовник розови дамски часовници с комфорт 12/14/16/18/19 / 20 mm

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -32 %
BGN 17.60
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на Laopijiang watchband Продавница!!!
Ве молиме изберете "Боја & Ширина"Логото на Брендот ,и оставете порака за нас,така што ние можеме да брод тоа ПОБРЗО,ви благодарам многу!
Descriptio : 12 14 16 18 20 22 mm
Достапни Боја : Сина
Бендот Ширина : 12 14 16 18 20 mm
Бендот Должина : 115+75см
Материјал : Кожа Види
Боја : Сина, Бела
Thinkness : За 3.8-2,5 mm
Тока : Од Нерѓосувачки Челик Тока
Дупка : 7 Hole
Тип : Мода
Модел : НИКОЈ
Користење на логото : Ако имате потреба од лого, ве молиме оставете порака!
Персонализација : Поддршка Customsize Цел Cprint Лого.Шема.Големина.итн
Пакет : 1 buc*види рака,1pcs*вчитување на рака алатки и 2 парчиња*рака уши (пи

Подробности

Цвят На Каишка За Ръка:
01 сребърна тока, 02 сребърна тока, 03 сребърна тока, 04 сребърна тока, 01 златна тока, 02 златна тока, 03 златна тока, 04 златна тока, 01 Rosggoldbuckle, 02 Rosggoldbuckle, 03 Rosggoldbuckle, 04 Rosggoldbuckle
Широчина На Лентата:
12mm, 14mm, 16мм, 18мм, 19мм 20 mm
Тип Елемент:
Въжета за часа
търговска марка:
Лаопицзян
Тип Обков:
неръждаема стомана
Състояние:
Нов, без етикет
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Дължината На Лентата:
19см

Те също купуват с този продукт