.

.

Каишка за часовник от неръждаема стомана 22 мм, 24 мм 5 Poiter смяна на каишка гривна за 38 мм 42 мм iWatch Apple Watch Sport Edition

Каишка за часовник от неръждаема стомана 22 мм, 24 мм 5 Poiter смяна на каишка гривна за 38 мм 42 мм iWatch Apple Watch Sport Edition

Оценки на купувача:

BGN 25.00 -1 %
BGN 25.26
Брой продукти
В магазина

22mm 24mm Нерѓосувачки Челик Watchband 5 Покажувачот Рака Хривнија Замена за i Watch 38mm 42mm 4 Бои : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро ЦРНОТО ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО СРЕБРО Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Bucke : Пеперутка - Ширина : 22mm & 24mm - Должина на : 185mm (со адаптер) - 4 Бои : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро - Карактеристика : Сите линкови на бендот се отстранува - Компатибилен со : за i Watch 38mm & 42mm сите модели (за Apple Види & Спорт & Издание Верзија) Како да го користите : 1. ДА се ОТСТРАНИ ЛИНК : ве Молиме да го користите "Круг во Облик на" крај на се види алатка да им помогнам "Јама" крајот на pin-от (Или од страна на "Arrow" насока). Ако тоа се уште е тешко да се движи pin, држете го види алатка цврсто со посочувањето на "Јама" крајот на pin-от, и да се обидат да го користат чекан или други алатки слично да затропа на "Вилушка во облик на" крај на се види алатка, тогаш pin ќе се пресели надвор. 2. ДА се СТАВИ НА ЛИНКОТ : ве Молиме да се стави на pin-от во врска дупка (предвид насока), и "ПРИТИСНЕТЕ" или "Тропаат на" тоа лесно од страна на средниот дел на види алатка, се додека тоа е уште. Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд со Адаптери 1 x Види Алатка

Подробности

Цвят На Каишка За Ръка:
Черно, златисто, розово злато, сребро
Широчина На Лентата:
38мм 42мм
Тип Елемент:
Въжета за часа
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
търговска марка:
Трумирр
Състояние:
Нов, без етикет
Тип Обков:
Buterfly Обтегач
Номер На Модела:
за Apple Watch / Sports / Edition 38 мм 42 мм
Дължината На Лентата:
18,5 см

Те също купуват с този продукт