.

.

1 бр. високо качество на 20 мм твърди каишка от неръждаема стомана мъжки часовник каишка-безплатна доставка-80302

1 бр. високо качество на 20 мм твърди каишка от неръждаема стомана мъжки часовник каишка-безплатна доставка-80302

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -3 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата online продавница
100% Сосема нов
Имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте ме
1pcs Висок квалитет 20mm солидна нерѓосувачки челик види рака мажите се види бенд - бесплатен превозот -
Превозот :
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Mail"
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Подробности

Тип Елемент:
Въжета за часа
Състояние:
Нов, без етикет
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
20 mm
Тип Обков:
Скрита закопчалка
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Дължината На Лентата:
24,3 см
Широчина На Лентата:
2.0 см

Те също купуват с този продукт