.

.

Продажба на едро 540 бр. / компл. висококачествени детайли за часа-камъни, кристали, резервни части за ремонт на часовници-71508q

Продажба на едро 540 бр. / компл. висококачествени детайли за часа-камъни, кристали, резервни части за ремонт на часовници-71508q

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -2 %
BGN 11.18
Брой продукти
В магазина

Добредојдовте во мојата продавница 100% Сосема нов! Имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте ме
Трговија на големо 20set /многу Висок квалитет види делови - камења , кристали , види поправка дел

Подробности

Тип Елемент:
Ремонтни Инструменти И Комплекти
Тип:
Кристали
Място на произход на стоката:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт