.

.

За bmw e90 e92 e93 Carbon Fiber Car styling Engine Start Stop Ring M Stripe Trim Circle халка за ключове за запалване 3 серия аксесоари

За bmw e90 e92 e93 Carbon Fiber Car styling Engine Start Stop Ring M Stripe Trim Circle халка за ключове за запалване 3 серия аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 8.16
Брой продукти
В магазина

За bmw e90 e92 e93 Карбонски Влакна Автомобил стил Мотор Почнете да Престанат Прстен М Мрачно Трим Круг на Клучот Прстен 3 Серија Додатоци Производ Е Само Одговара за BMW E90 E92 E93 3 Серија 318 320 325i 2005-2012 Година Боја : Црна Материјал : Јаглерод Влакна Количество:1pcs/постави Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. 4.Заврши ве Молиме проверете со вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Подробности

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Година:
2005-2012
Името На Модела:
за BMW E90 E92 E93 3 серия
търговска марка:
GEARUIS
Широчина На Елемента:
0cm
Дължина На Продукта:
0cm
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Височина На Продукта:
0cm
Тегло На Продукта:
0kg

Те също купуват с този продукт