.

.

Поръчка на автомобилни стелки за всички модели Renault Koleos megan Nuolaguna latitude wind Lang landscape Car styling auto floor mat

Поръчка на автомобилни стелки за всички модели Renault Koleos megan Nuolaguna latitude wind Lang landscape Car styling auto floor mat

Оценки на купувача:

BGN 147.00 -37 %
BGN 233.58
Брой продукти
В магазина


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Здраво,пријател . кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ми каже вашиот автомобил Логото/Модел /Години . На пример : "Фолксваген" / Passat/2014years. ние ќе ги пренесе според вашиот автомобил модел се направи,ви Благодариме!
За Посебен автомобил патосници : Големина : Прилагодено автомобил нога душеци & точно одговара . Бруто Тежина : 2-4kgs/set. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта .ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари , благодарение Функција : Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење на Местото на потекло : Кина ( копно ) answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија . Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди , ви благодарам . Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот , ние ќе ви помогнат да се реши . Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите . Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми
За боја : Овој стил автомобил патосници имаат бои ( црна , црвена , виолетова , сива , кафе , портокал , кафеава , беж ) , Ако треба и други бои , ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажа за мене .
За редослед : Откако ќе платат за тоа , ние треба повеќе imformation за вашиот автомобил . ве молиме оставете порака за да ми каже вашиот автомобил Логото/Модел /Години . На пример : "Фолксваген" / Passat/2014years. ние ќе ги пренесе според вашиот автомобил модел се направи,ви Благодариме!
За повратни информации од Корисниците информации( реална слика ) :
За Производи :
Зошто да изберете нас :
1.

Подробности

Името На Цвета:
Червено, лилаво, черно с бежово, черно с червено, сиво, кафе, оранжево, кафяво, бежово
Тип Елемент:
Постелки И Килими
Широчина На Елемента:
50
специални характеристики:
Водоустойчив, прахоустойчив , предпазва петна, избледняване, замърсявания, лесен за почистване
Модел На Renault:
Колеос
Името На Модела:
Рено
търговска марка:
венбингэ
Вид Подови Изтривалки:
Кожена Подложка
Колеос Година:
2011,2012,2014,2009,2015,2013,2010
Диаметъра На Продукта:
10
Запълващ Материал:
Натурално Влакно
За Марки Автомобили / Модели:
Рено
Тегло На Продукта:
2-4kg
Височина На Продукта:
30
Вид На Материала:
изкуствена кожа
Дължина На Продукта:
50
Марка На Автомобила:
Всички модели Renault
Тип Етикети:
-
Поставянето На Стикери:
-
Вид На Материала:
Pu

Те също купуват с този продукт