.

.

За Renault Kadjar ABS Chrome автомобилно огледало за обратно виждане страничен капак на вратите Тапицерия на огледала формоване на кутията автоаксесоари

За Renault Kadjar ABS Chrome автомобилно огледало за обратно виждане страничен капак на вратите Тапицерия на огледала формоване на кутията автоаксесоари

Оценки на купувача:

BGN 25.00 -16 %
BGN 29.86
Брой продукти
В магазина


За Рено Kadjar 2016 година ABS Хром Автомобил Rearview Огледало Страна на Вратата Покрие Трим Огледала Калапи Покрие авто Додатоци Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За РЕНО KADJAR 2016 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Хром Пакет : 2 парчиња/set за 1 автомобил Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Подробности

търговска марка:
ТОМЕФОН
Година:
за Renault Kadjar 2016
Името На Модела:
812871
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
10cm
Широчина На Елемента:
10cm
Височина На Продукта:
5cm
Тегло На Продукта:
0.1kg
Вид На Материала:
ABS пластмаса, хром
Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
година на производство на автомобила:
2016

Те също купуват с този продукт