.

.

CARTAILOR ПУ кожен калъф на седалката е подходяща за volkswagen vw sharan столче за кола седалките за купето аксесоари комплект черен столче за кола протектор

CARTAILOR ПУ кожен калъф на седалката е подходяща за volkswagen vw sharan столче за кола седалките за купето аксесоари комплект черен столче за кола протектор

Оценки на купувача:

BGN 698.00 -49 %
BGN 1369.60
Брой продукти
В магазина


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
СТП кожни седишта покритие за фолксваген "фолксваген" sharan столче опфаќа внатрешни додатоци поставите удобно
автомобил перници за "фолксваген" автомобил места бесплатен превозот од International express .
Материјал : Висина на Квалитетот на СТП Кожа & Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено .
Бруто Тежина : 7.50 килограми/set.
Декларација : Постојат 2 модел ( # 1- # 2 ) одговара за "фолксваген" sharan 2012/2013/2014/2015/2016 година автомобил.
Ве молиме проверете кој е ист стил како вашата внатрешна автомобил места .
Тогаш ни остави порака додека местото на цел. Однапред ви благодариме.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете која е иста како и вашата верзија.
Тогаш ни остави порака додека местото на цел. Однапред ви благодариме.
# 1 Одговара за "Фолксваген" Sharan 2012 Година Верзија
# 2 се Вклопуваат за "Фолксваген" Sharan 2013-2016 Година Верзија
Ве молиме изберете една која е иста како и вашата верзија.Тогаш ни остави порака додека местото на цел. Ви благодариме.
Висина на квалитетот на три слоеви на композитен материјал(пријателски за животната средина материјал)
Висина на квалитетот на СТП кожа & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
100% реално снимање за "Фолксваген" Sharan 2012 Година Верзија # 1 модел
Задниот екран
Примерокот покаже(само прикаже производи)
.

Подробности

Тип Елемент:
Седалките И Опора Седалки
Височина На Продукта:
50cm
Номер На Серия Mfg:
индивидуален калъф за столче за кола
Широчина На Елемента:
60cm
Тегло На Продукта:
7.50kg
специални характеристики:
защитете вътрешно седалка на колата си
Вид На Материала:
PU
Дължина На Продукта:
155cm
Приложимо Сезон:
Четири Сезона
комплектная детайл:
>10
търговска марка:
КАРТЕЙЛОР
Вид На Продукта:
комплект калъфи за автомобилни седалки от изкуствена кожа
Позиция № :
JK-BF050
Цвят:
13 цвят като на снимката
специални характеристики:
Направете вътрешно седалка за по-красив и защита на столчето за кола
Материал:
Делукс изкуствена кожа с губчатым композитом
Технологичен :
Високо качество на изработка
Характеристика:
подгонянное място на капака
feature1:
калъф за автомобилни седалки
Функция 2:
столчето за кола
Марка На Автомобила:
За кола на volkswagen sharan 2012 -2016 година на издаване

Те също купуват с този продукт