.

.

MKSUP телефон щанд на ATP на корпуса на iPhone 7 мобилен телефон, мобилни телефони, гнездо за носене капак на ATP Xiaomi Redmi Note4X телефон

MKSUP телефон щанд на ATP на корпуса на iPhone 7 мобилен телефон, мобилни телефони, гнездо за носене капак на ATP Xiaomi Redmi Note4X телефон

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -21 %
BGN 6.34
Брой продукти
В магазина

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
MKSUP Телефон Стојат сфор coque i Phone 7 мобилен телефон Мобилни Телефони штекер случај покрие сфор Xiaomi Redmi Note4 X телефон

Подробности

търговска марка:
mksup
Номер На Модела:
popsocket за мобилни телефони popsocket para telefones celulares
зарядно устройство:
No
Съвместим Марка:
Универсален
Материал:
Пластмаса
Има Високоговорител:
No
Воспользуйся:
Титуляр Пръстени За Пръстите
Шик:
No
Характеристики:
за movil capa celular телефон Caso shell estojo capinha aksesuar
Размер:
for iPhone Caso 11 portable Accessory New coque Leathe para CellPhone
Кораби От:
за ifone iPhone casa movil iphine aiphone cellular Сладко ihpone aiphone
Пакет:
за movil capa celular телефон Caso shell estojo capinha aksesuar
Размери:
за iPhone balr 11 New прекрасна dsquare аякс Момиче celular Cell
is_customized:
for iphoe ipone capinhas capinha ipohne aiphon celular wonderful iphon
Приложение:
за iPhone Bag 11 Heavy para Quente capa ensembles Сладко Cove
feature1:
telefonen ghuthan guthain телефон puhelin puhelimen puhelimeen
feature2:
schelp omhulsel concha carapaca skal guscio para per pour telefon

Те също купуват с този продукт