.

.

За Micromax Болт Q336 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

За Micromax Болт Q336 Hard nano-screen защитно фолио супер силен шок екран взрывозащищенная защитно фолио

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -37 %
BGN 3.17
Брой продукти
В магазина


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.98
$1.98
$1.98
$1.98
$4.8
$1.98
wy-приклучок-крај
Гуангжу Шун Електронски Technology Co. Ltd. е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрика
Бесплатни поштенски за повеќето земји
Екран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPU
Заштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,
1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина
2 стврднување третман на TPU без нула цврстина
3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете
4 не пукна и употребата на време за долго време
5 мала тежина е само 1/3 од калено стакло

Подробности

Материал:
TPU
Воспользуйся:
мобилен телефон
Характеристики:
Лесна инсталация, защита от драскотини
Пакет:
ДА
Тип:
Предната Филм
Покритие от край до край:
ДА
С Дребно Опаковка:
ДА
търговска марка:
Какаши
Съвместим Телефон Марка:
Дъга

Те също купуват с този продукт