.

.

10 бр. / лот за Garmin Forerunner 935 SmartWatch 9h твърдост 2.5 D ультратонкая втвърдени втвърдени стъклена фолио, защитно фолио за екрана

10 бр. / лот за Garmin Forerunner 935 SmartWatch 9h твърдост 2.5 D ультратонкая втвърдени втвърдени стъклена фолио, защитно фолио за екрана

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -6 %
BGN 12.78
Брой продукти
В магазина

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
10 Компјутери/Многу За Garmin Forerunner 935 935 XT FR935 Smart Watch Нови 9 H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Екран Заштитник, Чувар + Следење БР.
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99% транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник. *Цврстина : 9 H, 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата. *Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир. *Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој, нечистотија нешто што може да се чисти многу лесно. *Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб. Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребење. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. *Повеќе други модели, во нашата продавница. Компатибилен Модел : * * * За Garmin Forerunner 935 Smart Watch Пакет се Вклучени : 10 x Калено Стакло Филм
10 x Чистење Алатката Пакет

Подробности

Цвят:
Почистване
Материал:
закалено стъкло
Воспользуйся:
мобилен телефон
Характеристики:
Лесна инсталация, защита от надраскване, ултра-тънък
С Дребно Опаковка:
No
търговска марка:
HANPINYOU
Пакет:
ДА
Тип:
Предната Филм
Покритие от край до край:
ДА
Характеристики:
Анти -- Нулата, Анти -- Чип, Лоснистый, Washable
Тип:
Защита На Екрана Защитен Екран Защитна Кожа
Тип На Протектора На Екрана:
HD прозрачно закалено стъкло
Прозрачност:
Прозрачен Ултра Ясен
Дебелина на:
0,26 mm, на ръба на дъга 2,5 D
Твърдост:
9H
Директен доставка:
Поддръжка
Цени на едро:
Поддръжка
Брой:
10 бр.
Съвместим Модел:
За Garmin Forerunner 935 935XT FR935 ръчен умен часовник

Те също купуват с този продукт