.

.

Горещи продажба метална писалка за сензорен екран дръжка емкостная плат писалка за Iphone, Ipad таблети смартфон DHL Безплатна доставка

Горещи продажба метална писалка за сензорен екран дръжка емкостная плат писалка за Iphone, Ipad таблети смартфон DHL Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 697.44
Брой продукти
В магазина


Топла Продажба на Метал Перо на Екранот на Допир за да го Заклучите Капацитивни Крпа Пенкало За Iphone, Ipad Таблети паметен Телефон DHL Бесплатен Превозот
Answer : ___________________________ NOTE : pls оставете порака на бои треба кога ќе го поставите цел ,или ние ќе го испрати случајно,благодарение!
Опис
1.100 % сосема нов
2.Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
3.Совршено се вклопува во вашиот перо слот
4.Сопствени дизајниран за HTC Перо Допир
5.Чувствителни перо совет ви дава менаџирање навигација
6.Држи вашиот екран ослободени од гребнатини и отпечатоци од прсти
7 : со capcitive платно

Подробности

Материал:
Метални
търговска марка:
Магкл
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Номер На Модела:
PZCMB0046
случаен избор на цвят:
ДА
За:
Капацитивен Екран

Те също купуват с този продукт