.

.

1pc 8KV 220V 30mA Neon Transformer Power Supply With Dimmer Neon Adjust Balast EU Plug For Indoor Installation

1pc 8KV 220V 30mA Neon Transformer Power Supply With Dimmer Neon Adjust Balast EU Plug For Indoor Installation

Оценки на купувача:

BGN 64.00 -40 %
BGN 106.70
Брой продукти
В магазина


BI0003972
Спецификација :
Бренд нови
Боја : црна
Големина : прибл. 185*52*37mm
Кабел должина : околу. 200cm
Текст : 220 V~240 V 50 HZ 0.32 НА
Без оптоварување излез : 8k V
Номинална излезна струја : 30m A
Фрекфенција : 25k Hz
Приклучок тип : plug ЕУ
Според различни земји eqquipped со адаптер.
Функција :
Во согласност со најновите Европски IEC стандарди, преку EMC и LVD тест.
Голем број на безбедносни уреди : отворена, прегревање, земјата испуштање струја.
Ниски електромагнетни пречки.
Широк спектар на оптоварување adaptive, осветленост униформност.
Со онлајн прекинувач, IEC стандард приклучокот.
Со континуирано прилагодливи светлина функција, затемнување амплитуда, осветленост константност.
Парична казна изработка и практични.
Издржливи во употреба.
Одговара за неонски знак.
Само за внатрешна инсталација.
Пакет се вклучени :
1 x Трансформатор Напојување
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Подробности

документ:
CE
търговска марка:
Майитр
Входен Сигнал:
Друго
Изходно Напрежение:
Изход без товар
Материал:
Висококачествен материал
Характеристики:
Неоновите Трансформатор
Входно Напрежение:
220V~240V 50HZ 0.32 A
Номер На Модела:
Неоновите Трансформатор
Изходен Сигнал:
Друго
Тегло:
0.85kg
Гаранция:
1
Тип Штепсельной Вилици:
EU
Тип Елемент:
Трансформатори И Осветление

Те също купуват с този продукт