.

.

2 бр./лот HDMI конектор метална защитна обвивка заваряване мъжки глави защитно покритие Hdmi домакински линия клеммная актуално обвивка

2 бр./лот HDMI конектор метална защитна обвивка заваряване мъжки глави защитно покритие Hdmi домакински линия клеммная актуално обвивка

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -18 %
BGN 13.49
Брой продукти
В магазина


2 парчиња/многу HDMI Конекторот Метал Заштита Школка заварување Машки Главата заштита Покрие Hdmi Инженеринг Линија терминал Блок Школка
Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,Paypal.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Целосна исплата мора да се плати во рок од 15 дена по поставување на својата цел.Ние ќе го испрати на стоката во рок од 5 работни дена по приемот на вашата исплата.(Празници може да биде одложен.)
Превозот
1.Руски клиенти, ве молиме, напишете целото име и презиме.
2.Објектот ќе биде предаден на купувачот точна адреса.Ние не сме одговорни за пакетот изгубени како резултат на погрешна адреса.
3.Превозот начин се испраќа со следење на број, Кина Пост Обичен Мал Пакет, може само да се следи пред да ја напушти Кина.
4.Проценето време на испорака е 15-60 дена,но зависи од адресата. Ако немате доволно време да чекате, ве молиме да не купи. Кога времето на приемот на крајот, но не сте ја прими стоката,ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние ќе ви овозможи да се прошири на времето на приемот(Строги царински преглед земји, времето потребно ќе биде подолго. На пример, Бразил 90 дена)
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и одговор на вас како е можно поскоро .Нашата цел е задоволството на клиентите! Ве молиме не го отвори спорот во рамките на 60days,ви Благодариме за вашиот љубезно.
6.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Како и за стоката опис на комерцијални за царинска проверка,ние обично би сакал да се изјасни 2 Единица.Ако тука било какви посебни потреби на опис,pls ја напушти белешки во ред.Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка.
Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции.Ви благодариме.
Враќање/Поврат
1.Откако ќе се добие стока,било какви прашања може да се чувствуваат слободни да контакт.Можете исто така да нудат слики или видео записи на поддршка на вашиот проблем.

Подробности

търговска марка:
смонисия
Номер На Модела:
micro usb за samsung

Те също купуват с този продукт