.

.

RF SMA S Connector Type Special foot SMA Female 4pin Fixed ПХБ, коаксиален конектор безжичен рутер, антена нов и оригинален 5шт

RF SMA S Connector Type Special foot SMA Female 4pin Fixed ПХБ, коаксиален конектор безжичен рутер, антена нов и оригинален 5шт

Оценки на купувача:

BGN 9.04
Брой продукти
В магазина


RF SMA Тип Конектор Посебни нога SMA Женски 4pin Фиксна PCB,Коаксијален конектор безжичен рутер Антена Нови и оригинални 5pcs/многу
CN10 02114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Подробности

Номер На Модела:
Тип SMA S
is_customized:
Yes
Приложение:
RF, осветление
Пол:
Жена
Тип:
SMA

Те също купуват с този продукт