.

.

(1000 бр./лот ) тактилни бутон превключвател, незабавен,6x6x13 мм, черен.

(1000 бр./лот ) тактилни бутон превключвател, незабавен,6x6x13 мм, черен.

Оценки на купувача:

BGN 120.00
Брой продукти
В магазина


Тактилни Притисни Копче за Префрлување, Многу од 1000 Парчиња.
Големина : 6mm x 6mm x H13mm
Столб Боја : Црна
100% Нови, Никогаш Не Се Користат Во
Ro HS Согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Подробности

Тип Елемент:
Ключове
Номер На Модела:
SW-ТАК/6x6x13-1000
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
Характеристики:
.
документ:
ROHS
Гаранция:
.

Те също купуват с този продукт