.

.

бутон превключвател метална розетка корона бутон SB2 (LA68B XB2) - ba31 пружинен връщане

бутон превключвател метална розетка корона бутон SB2 (LA68B XB2) - ba31 пружинен връщане

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -10 %
BGN 4.43
Брой продукти
В магазина

За контакт : NO=Нормално отворениот контакт (Контакт е ИСКЛУЧЕН кога не работат.), НК=Нормален близок контакт (Контакт е кога не работат.) За Изразат опција : 1.)Кина препорачана Пошта Пост или Ali Express Стандард Превозот, повеќето земја ќе пристигне парцела in10-25 работни дена. ·Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ итн. Повеќето земја ќе пристигне парцела in7-15 работни дена. ·Време на испорака зависи од транспорт на растојание и временските услови и штрајк или други фактори.Овие фактори се надвор од контрола на логистичка компанија. Средба овие случаи парцела време на испорака ќе биде одложен, посебни причини го одложи можете да контактирате со нас за да ви помогне да ги проверите. Ве молиме да се разбере! Ние ќе се потрудиме да ви помогнат! 2.) Мора да знаете вашата земја даночната политика пред да го купат. Увоз taxe и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ако ви треба разумно да се избегнат некои од трошоците, можете да ни кажете вашиот план за набавки. 3.) Сите производи ќе бидат во нормално време на испорака во рамките на 2-4 работни дена, се разбира, постојат посебни околности, како што се законските празници или посебни сопствени производи, време на испорака ќе биде продолжен. 4.) Вашиот превозот адреса Ние само може да се добие од . Пред да плаќаат, бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние не го измените на купувачот превозот адреса дозволи, ако најдете вашиот превозот адреса е погрешно, ве молиме да ја откажете цел, менување на превозот адреса и повторно да го воспостави редот.

Подробности

Цвят:
Черен, Син, Зелен, Червен, Бял, Жълт
Размер:
2NO, 2NC, 1NO AND 1NC, 1NO, 1NC
Тип Елемент:
Ключове
Материал:
Сплав
търговска марка:
SANLICO
документ:
CQC, CE, CCC
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
текущата:
5A
Гаранция:
В зависимост от ситуацията, за да се определи
Номер На Модела:
SB2 (LA68 XB2) - BA31 BA42
Характеристики:
ключ ключ скрита бутон

Те също купуват с този продукт