.

.

500X на Едро 15 W LED на pcb алуминиева рамка горещи продажба 15 W led MCPCB express безплатна доставка

500X на Едро 15 W LED на pcb алуминиева рамка горещи продажба 15 W led MCPCB express безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 472.00
Брой продукти
В магазина


15 W ПРЕДВОДЕНА од алуминиум PCB
Големина : 90mm
Оваа ставка вклучува 500 PCS
Објектот слика :

Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T/T итн.
Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна . Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пратката не ги вклучува царина ЕМС : 5~9 работни дена. DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ : 3~6 работни дена. Ali Express Стандард за Испорака : 12 ~ 30 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 12 ~ 30 работни дена
Сите предмети ќе бидат 100% тестирани и се со security пакување пред породувањето. Ние и ветуваме на 3 години гаранција,Доколку постои било каков проблем, exluding лични фактор, Ние и ветуваме на repaire или промена на нови производи за клиенти. Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации со 5 ѕвезди да ни се и ќе го сторат истото за вас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми пред да замине повратни информации. Ние ќе ви одговори и понуди помош веднаш.
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,Купувачите треба да ги пријават на неисправни проблем во рок од 7 дена по приемот на објектот ,за замена или рефундирање на, ве Молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 90 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. И купувачот зема на враќање такса. Ние ќе бидат одговорни за resending такса. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар.

Подробности

Тип Елемент:
Основата На Осветителни Тела
Номер На Модела:
I
Характеристики:
Кръг
Гаранция:
3
търговска марка:
КИНГГРИН
Основен Материал:
Алуминий

Те също купуват с този продукт