.

.

UniqueFire UF-1505 инфрачервен IR 940nm Led лампа инфрачервено осветление LED притежателя Led лампи краен в таблетка

UniqueFire UF-1505 инфрачервен IR 940nm Led лампа инфрачервено осветление LED притежателя Led лампи краен в таблетка

Оценки на купувача:

BGN 29.00 -5 %
BGN 30.38
Брой продукти
В магазина


ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи. Тој е дизајниран за да се користи со ноќно уред. You Tube :
Како да се промени светилки носителот : https : //www.youtube.com/watch?v=k Sb9w ULP3 Po Светилка носителот на функција : На T38 е focusable главата, Опремени со UF-1505 38mm дијаметар светло факел. - Со 3-режим на возачот На инфрацрвена светлина, не може да се види со око, тоа само може да се види преку ноќ визија опсег.
Совршен IR илуминатор за вашата Визија Ноќ потреби :
Armasight Летало Про
Yukon Фотон
Pulsar N550/750
Nite Site NS50/200 Viper-Волк
Оддел Г визија
DIY ноќ визија
Пакет : 1x UF-1505 940nm капка-во пилула LED сијалица
Answer : ___________________________ Note :
LED по желба : XML T6 / XM-L2 ( Бела Светлина ) XRE/ XP-E ( Зелена / Црвена / Бела Светлина ) -МО 850 NM/ 940 NM (ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина ,треба со IR Опрема . можете да најдете во нашата Продавница или контактирајте со нас . ви благодарам многу !!!
Слика шоу

Подробности

Напрежение:
other
Използването на:
титуляр лампи
търговска марка:
UniqueFire
документ:
CE&ROHS

Те също купуват с този продукт