.

.

водоустойчива станция на ключа бутон разпределителна кутия IP65 SAL(LA68H фирма xal)-K02 (не отговаря на бутони серия SB1)

водоустойчива станция на ключа бутон разпределителна кутия IP65 SAL(LA68H фирма xal)-K02 (не отговаря на бутони серия SB1)

Оценки на купувача:

BGN 8.30
Брой продукти
В магазина

Answer : ___________________________ Note : Ова копче кутија не одговара на SB1 серија копчиња!!! Ако сакате да одговара на десното копче, ве молиме изберете SB2-E или SB5 серија. Ако имате било какви прашања, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ви благодариме! детали за производот
Општи Карактеристики
Структурата дизајн на pushbutton кутија е во согласност со безбедносните потврда на национален стандард и Европската CE, на pushbutton се произведува и тест според IEC947 и EN60947, и CCC националните GB14048.5-2001 стандарди
LA68 H-Б серија pushbutton кутија е широко се користат во машини, електрична опрема, моќ, комуникација, автоматизација поле и др, исто така, работат во сад, металургија, хемиска индустрија, авиони, железнички сообраќај, загадување на водата, објекти и сл. ние може да го промени тоа како врска кутија, локална контрола кутија, осветлување контрола кабинет како што се бара од страна на корисникот.
Опис на производот
Материјалот може да биде засилен запаливи доказ ABS или PC, заштита одделение до IP65 со нокаут објект.
Answer : ___________________________ Note : ние може да обезбеди многу додатоци за да се направи на полето повеќе погодна за вашите потреби и барања, исто така, можеме да додадете кука за монтирање. Ние сме снабдувач за вашите посебни барања.

Подробности

Цвят:
син, жълт
Тип Елемент:
Ключове
търговска марка:
SANLICO
документ:
CQC, CE, CCC
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
Характеристики:
водоустойчива станция IP65 превключвател бутон разпределителна кутия
Номер На Модела:
SAL (LA68H) - K02
текущата:
5A
Гаранция:
В зависимост от ситуацията, за да се определи
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт