.

.

50 бр. 38 мм дължина ясно круша / сълза-капка форма, висящи Crystal Дъга Suncatcher завеса окачване

50 бр. 38 мм дължина ясно круша / сълза-капка форма, висящи Crystal Дъга Suncatcher завеса окачване

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -19 %
BGN 31.97
Брой продукти
В магазина


Материјал : кристално стакло Големина : 38mm Боја : јасно Количина : 50pcs
Начин на плаќање :
Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна . Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Со цел да се заштити вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна ,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Па тоа е многу безбедна за купувачите.
Ние брод во светот :
Ние брод на светот,но ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Ние брод од вашиот парцела во рок од 3 работни дена откако ќе го добиете вашите исплати.
Ние Бараме :
Нашата Работа не е завршена, освен ако не се целосно WOWED. Ние се залагаме за совршен 5 ѕвездички и позитивни повратни информации. Треба да се чувствувате поинаку, ве молиме да не контактирате, така што ние ќе можеме да работиме со вас за да се исполнат твоите најдобри купување искуство и се решава сите прашања што може да се случи.
Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план. Иако тоа не се случува често, ние ќе се погледне напред кон предизвиците со кои може да се појават и работата на нив и надвор пред овој крајниот резултат.
Ви благодариме и ние со нетрпение очекуваме што го прекрасен Fashionista!
Се враќа :
Сите предмети се 100% нови. Сепак ние ќе работиме со вас треба да е проблем да се појават.

Подробности

Тип Елемент:
Кристален Полилей
Номер На Модела:
o009
Дължина:
38mm
Диаметър на:
38мм
търговска марка:
О, боже
Височина:
38мм
Ширина:
38mm
is_customized:
yes

Те също купуват с този продукт