.

.

128pcs 16mm CLEAR CRYSTAL OCTAGON GLASS BEADS CHANDELIER CHAIN PARTS украса

128pcs 16mm CLEAR CRYSTAL OCTAGON GLASS BEADS CHANDELIER CHAIN PARTS украса

Оценки на купувача:

BGN 20.00 -21 %
BGN 25.44
Брой продукти
В магазина

Боја : јасно
Големина : 16mm
Количина : 128mm
Дупка : два
Начин на плаќање :
Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна . Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Со цел да се заштити вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна ,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Па тоа е многу безбедна за купувачите.
Ние брод во светот :
Ние брод на светот,но ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Ние брод од вашиот парцела во рок од 3 работни дена откако ќе го добиете вашите исплати.
Ние Бараме :
Нашата Работа не е завршена, освен ако не се целосно WOWED. Ние се залагаме за совршен 5 ѕвездички и позитивни повратни информации. Треба да се чувствувате поинаку, ве молиме да не контактирате, така што ние ќе можеме да работиме со вас за да се исполнат твоите најдобри купување искуство и се решава сите прашања што може да се случи.
Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план. Иако тоа не се случува често, ние ќе се погледне напред кон предизвиците со кои може да се појават и работата на нив и надвор пред овој крајниот резултат.
Ви благодариме и ние со нетрпение очекуваме што го прекрасен Fashionista!
Се враќа :
Сите предмети се 100% нови. Сепак ние ќе работиме со вас треба да е проблем да се појават.

Подробности

Тип Елемент:
Кристален Полилей
Номер На Модела:
009
Ширина:
16mm
търговска марка:
О, боже
Дължина:
16mm
Диаметър на:
16мм
Височина:
6мм
Размер:
16мм
Форма:
осмоъгълник

Те също купуват с този продукт