.

.

скоростна бутона Sal разпределителна кутия(LA68H фирма xal)-b222 водоустойчива IP65

скоростна бутона Sal разпределителна кутия(LA68H фирма xal)-b222 водоустойчива IP65

Оценки на купувача:

BGN 11.42
Брой продукти
В магазина

детали за производот
Општи Карактеристики
Структурата дизајн на pushbutton кутија е во согласност со безбедносните потврда на национален стандард и Европската CE, на pushbutton се произведува и тест според IEC947 и EN60947, и CCC националните GB14048.5-2001 стандарди
LA68 H-Б серија pushbutton кутија е широко се користат во машини, електрична опрема, моќ, комуникација, автоматизација поле и др, исто така, работат во сад, металургија, хемиска индустрија, авиони, железнички сообраќај, загадување на водата, објекти и сл. ние може да го промени тоа како врска кутија, локална контрола кутија, осветлување контрола кабинет како што се бара од страна на корисникот.
Опис на производот
Материјалот може да биде засилен запаливи доказ ABS или PC, заштита одделение до IP65 со нокаут објект.
Answer : ___________________________ Note : ние може да обезбеди многу додатоци за да се направи на полето повеќе погодна за вашите потреби и барања, исто така, можеме да додадете кука за монтирање. Ние сме снабдувач за вашите посебни барања.
За контакт : NO=Нормално отворениот контакт (Контакт е ИСКЛУЧЕН кога не работат.), НК=Нормален близок контакт (Контакт е кога не работат.) За Изразат опција : 1.)Кина препорачана Пошта Пост или Ali Express Стандард Превозот, повеќето земја ќе пристигне парцела in10-25 работни дена. ·Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ итн. Повеќето земја ќе пристигне парцела in7-15 работни дена. ·Време на испорака зависи од транспорт на растојание и временските услови и штрајк или други фактори.Овие фактори се надвор од контрола на логистичка компанија. Средба овие случаи парцела време на испорака ќе биде одложен, посебни причини го одложи можете да контактирате со нас за да ви помогне да ги проверите. Ве молиме да се разбере! Ние ќе се потрудиме да ви помогнат! 2.) Мора да знаете вашата земја даночната политика пред да го купат. Увоз taxe и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ако ви треба разумно да се избегнат некои од трошоците, можете да ни кажете вашиот план за набавки.

Подробности

Тип Елемент:
Ключове
документ:
CQC, CE, CCC
Номер На Модела:
SAL(LA68H)-B222
Материал:
Пластмаса
текущата:
5A
търговска марка:
SANLICO
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
Характеристики:
водоустойчива кутия с бутон IP65
Гаранция:
В зависимост от ситуацията, за да се определи

Те също купуват с този продукт