.

.

Безплатна доставка 50шт 4-пинов SMD LED / LED3528 (1210) RGB / пълен цвят

Безплатна доставка 50шт 4-пинов SMD LED / LED3528 (1210) RGB / пълен цвят

Оценки на купувача:

BGN 11.04
Брой продукти
В магазина

Детали За Производот
Answer : ___________________________ Note : RGBLED Светлина заеднички pin за да го анодна Постојат три единствен чип светлата беа црвено светло, зелено, сино. Заеднички pin, потоа на другите три се издава во три бои (црвена, зелена, сина) Или преку MCU чип контрола коло може да се меша со шарени, полна боја. Не ви е осветлена автоматски да испратите шарени!

Подробности

Тип Елемент:
Топка
Номер На Модела:
-

Те също купуват с този продукт