.

.

Безплатна доставка 20 бр. лот 4 пинов конектор за RGB ленти от 10 мм жена без запояване тип на щепсела

Безплатна доставка 20 бр. лот 4 пинов конектор за RGB ленти от 10 мм жена без запояване тип на щепсела

Оценки на купувача:

BGN 26.40
Брой продукти
В магазина


Бесплатен превозот 20pcs број 4 pin RGB лента конектор 10мм женски без лемење
*Конектор за led лента, светлата за 5050 RGB боја 10мм
*Лесен за употреба, само поврзете го на ленти со 4 пина plug/cable/конектор/адаптер.
* 4 порти.
*Нема потреба лемење, лесно да го инсталирате
Пред да конкурираат, pls ве молиме прочитајте подолу внимателно :
Со нарачување :
1). Кога ќе нарачате нешто во бела боја освен специјални occassion, pls љубезно дефинирате кул бело или топло бела со оставање на порака. Ако не, ќе се разгледа како кул бело.
2). За сите контролер и remotes , таму ќе биде без батерија во внатрешноста, бидејќи батеријата не може да помине безбедност инспекција на извоз и увоз на царинската управа.
3). Pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас декларираната вредност за превозот, вистински или ниски, со оставање на порака. Ако не, ние ќе ги прогласи како вистинска вредност.
4). Ако најдете некои несогласувања во опис, наслов, слика, или цена, pls ве молиме контактирајте со нас пред наддавање за да се избегнат непријатности или спор.
Повратни информации :
1). Љубезно ве молиме да ни повратни информации откако сте го добиле и checcked на објектот.
2). 5 Ѕвезда повратни информации е високо приоритетни ако ви се допаѓа нашите производи и услуги. Пред комуникација со нас, ве молиме да НЕ ја напушти која и да НЕУТРАЛЕН или НЕГАТИВЕН фидбек.
Плаќање :
1) Плати преку Зачувам е препорачливо.
2) Купувачот треба да биде одговорен за увоз даночни дека можеби излегува.
3) Попуст за комбиниран транспорт е на располагање.
Превозот и ракувањето со :
1).Ние, главно, се испратите стоки преку Кина пост воздух mail бесплатен превозот и некои DHL ЕМС бесплатен превозот. Можете да изберете и други начини како што се наведени, ако мислите дека Кина пост воздух mail трае премногу долго време.
2). Пристигнуваат во рок од 7-20 работни дена од дишните патишта пост или 5-8 работни дена од EMS/DHL/UPS-от (зависи од земјата и испорака брзина на агенцијата за статистика).
3).Ве молиме бидете сигурни дека вашето име, поштенски код, телефон и адреса е добро.

Подробности

Приложение:
Осветление

Те също купуват с този продукт