.

.

20pcs 3-пинов жак 6.35 mm 1/4 стерео конектор за слушалки DJ микрофон XLR съединители

20pcs 3-пинов жак 6.35 mm 1/4 стерео конектор за слушалки DJ микрофон XLR съединители

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -8 %
BGN 20.64
Брой продукти
В магазина


Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ние Сме Во Големо Производи. Сите Наши Производи Се 100% Сосема Нов
Ако Ви Треба Производи Во Големи Количини, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Да Преговара! Соработка Среќен! !
Спецификација / Големина На : -
.3 PIN 6.35 mm 1/4" Стерео Џек Приклучок ЗА DJ Сетови Микрофон XLR приклучок
Ако метал страна надвор од акциите, ќе може да обезбеди црна пластика страна .
Количина :
Количина : 20 PCS

Подробности

търговска марка:
MAXRUINOR

Те също купуват с този продукт