.

.

Безплатна доставка (5 бр./лот) 3.5 мм моно мъжки аудио адаптер съединител за кабел 6,4 мм

Безплатна доставка (5 бр./лот) 3.5 мм моно мъжки аудио адаптер съединител за кабел 6,4 мм

Оценки на купувача:

BGN 16.38
Брой продукти
В магазина


3.5 mm моно приклучок Аудио Адаптер приклучок за 6.4 милиметри Кабел
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Спецификации :
Приклучок : 3.5 mm конектор за 6.4 милиметри кабел. Метална Боја на каросеријата : Злато должина : 37mm Контактор позлата : Goldplated Дупка со дијаметар : Внатрешен-8.3 Пакет : 5pcs/многу 3.5 mm конектор адаптер
Internation налози
Купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред да се изврши купувањето
Превозот И Ракувањето Со
Јас брод во рок од 2 работен ден по приемот на уплатата. Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.
Брод за АМЕРИКА,нормално превозот трае околу 7-15 работни дена, со следење на број за слободни.
Брод за други земји трае околу 16-28 работни дена, со следење на број за слободни.
Испраќање и Наплата опсег : Ако не ја прими пратката надвор од 35 дена или ќе примите неисправни објект или погрешно објект, pls контактирајте ме преку пошта, и јас ветувам откако ситуацијата е потврдено, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.
Се враќа
Тоа е клиенти одговорност да се плати за Враќање превозот надомест под никакви околности. И ние не ќе го прифати враќањето апликација, кога тоа е надвор од 14 дена откако си ја примил пратката. И pls гаранција дека врати објектот треба да биде на неговата оригинална состојба.
Контактирајте Ме
Јас ќе бидам тука да ги реши вашите проблеми,па добредојдовте да контактирате со мене во секое време. И јас ветувам, јас ќе ви одговори во рок од 24 работни бизнис часа.
Нашата цел е да ги задоволи вие како клиент и за возврат се одржи нашата одлична репутација.
:

Подробности

Приложение:
Аудио И Видео, Осветление,
Тип:
Адаптер
Пол:
Мъжки
Цвят:
Злато
Стил:
Хетеро
Материал:
Месинг
Характеристика:
МОНО
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт