.

.

Нови постъпления led драйвери!! новият дизайн е популярен лек DC адаптер водача трансформатор 12 W 12v 100шт продажбите на едро големи отстъпки

Нови постъпления led драйвери!! новият дизайн е популярен лек DC адаптер водача трансформатор 12 W 12v 100шт продажбите на едро големи отстъпки

Оценки на купувача:

BGN 575.00 -10 %
BGN 638.90
Брой продукти
В магазина


погоден за : 3528/5050 LED ленти или MR16 сијалица
Со константен напон, постојано тековната излез факултативна
Со изолација трансформатор, посигурни врз човечкото тело
IC дизајн со големи меѓународни компании, квалитет и стабилност
Има совршен над-струја, во текот на напон, краток спој, во текот температура, во текот моќ заштита
4 k V или повеќе, може да биде анти-молња
Со влага-доказ, прашина-доказ функција
На -40 целзиусови Степени , +65 целзиусови Степени стабилна работна средина
Се сретне Ro HS стандардот
влезни параметри
Влезен напон : 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
излезни параметри
Излезна Моќност : 12 W max
Излезен напон : 12 V DC
Актуелни : 0-1 A MAX
големина : 76 * 38 * 23mm
тежина : 50g/еез
Пакет Содржина :
100pcs 12 V 12 W возачот
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.
-Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи.
-Ве молам, потврдување и ажурирање на вашиот превозот адреса на e Bay во текот на исходот.
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Подробности

документ:
CCC, CE, RoHS
Цвят:
Бял
Тегло:
0.05kg
Гаранция:
Гаранция 3 години
is_customized:
Yes
Тип Елемент:
Трансформатори И Осветление

Те също купуват с този продукт