.

.

Безплатна доставка 20 бр. лот led лента 10 мм конектор + 4pin игла за 5050 RGB цвят 4pin няма нужда от запояване

Безплатна доставка 20 бр. лот led лента 10 мм конектор + 4pin игла за 5050 RGB цвят 4pin няма нужда от запояване

Оценки на купувача:

BGN 28.85
Брой продукти
В магазина


Бесплатен превозот 20pcs многу LED Лента Конектор 10мм со Кабел За 5050 RGB Боја 4pin нема потреба лемење. за да се поврзете лента дел и RGB контролер кабел должина : 20mm конектор ширина : 10мм.
Поврзете led лента дел да напојување
Timesaving, лесно да се поправи, без лемење
Сигурен поврзете, добри перформанси.
Постапка : Од Лента за RGB контролер
Конекторот е само за RGB лента
Пред да конкурираат, pls ве молиме прочитајте подолу внимателно :
Со нарачување :
1). Кога ќе нарачате нешто во бела боја освен специјални occassion, pls љубезно дефинирате кул бело или топло бела со оставање на порака. Ако не, ќе се разгледа како кул бело.
2). За сите контролер и remotes , таму ќе биде без батерија во внатрешноста, бидејќи батеријата не може да помине безбедност инспекција на извоз и увоз на царинската управа.
3). Pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас декларираната вредност за превозот, вистински или ниски, со оставање на порака. Ако не, ние ќе ги прогласи како вистинска вредност.
4). Ако најдете некои несогласувања во опис, наслов, слика, или цена, pls ве молиме контактирајте со нас пред наддавање за да се избегнат непријатности или спор.
Повратни информации :
1). Љубезно ве молиме да ни повратни информации откако сте го добиле и checcked на објектот.
2). 5 Ѕвезда повратни информации е високо приоритетни ако ви се допаѓа нашите производи и услуги. Пред комуникација со нас, ве молиме да НЕ ја напушти која и да НЕУТРАЛЕН или НЕГАТИВЕН фидбек.
Плаќање :
1) Плати преку Зачувам е препорачливо.
2) Купувачот треба да биде одговорен за увоз даночни дека можеби излегува.
3) Попуст за комбиниран транспорт е на располагање.
Превозот и ракувањето со :
1).Ние, главно, се испратите стоки преку Кина пост воздух mail бесплатен превозот и некои DHL ЕМС бесплатен превозот. Можете да изберете и други начини како што се наведени, ако мислите дека Кина пост воздух mail трае премногу долго време.
2). Пристигнуваат во рок од 7-20 работни дена од дишните патишта пост или 5-8 работни дена од EMS/DHL/UPS-от (зависи од земјата и испорака брзина на агенцијата за статистика).

Подробности

Приложение:
Осветление

Те също купуват с този продукт