.

.

DC5V 12V 24V SP002E 3key Mini Pixel LED Контролер RGB контролер за DC12V WS2811 DC5V WS2812B Pixel Dream Color LED Strip

DC5V 12V 24V SP002E 3key Mini Pixel LED Контролер RGB контролер за DC12V WS2811 DC5V WS2812B Pixel Dream Color LED Strip

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -15 %
BGN 4.70
Брой продукти
В магазина


Карактеристики : 1.Работи stably, лесен за употреба и конекцијата е лесно; 2.Може да се прилагоди за поддршка на речиси секој вид на една жица или две-жица LED ДРАЈВЕР-IC; 3.Со 76 видови на модели,кои се живи и убави; 4.Може да се контролира до 2048 пиксели; Функции На Копчињата : РЕЖИМ+ Префрлување модели forwardly БРЗИНА Преклопни брзина MODE - за Префрлување модели backwardly РЕЖИМ+ и MODE - Притискање на ВЛАДАТА+ и MODE - во исто време и пуштање во исто време во АВТО Мод Параметри : Оперативен Напон : DC5 V-24 V Потрошувачка на Енергија : Помалку од 1 W.
Пакет Се Вклучени :
1 x 3 Key Мини SP002 EV Контролер
Слични Производи :
Колку повеќе наредбата, поевтини можете да добиете!
Добредојдовте На Големо!

Подробности

Тип Елемент:
RGB контролер
Източник На Захранване:
DC
Приложими Светлини:
NA
Номер На Модела:
SP002E-12V-2811
документ:
CE, CCC
Максимална Мощност На Натоварване:
NA
Напрежение:
5-24V
Контролиран Метод:
NA
Гаранция:
1 година
Дистанционно Разстояние:
NA
Честотата на вибрациите:
NA
търговска марка:
veromount
Мощност:
NA
Материал:
Пластмаса
Начин На Свързване:
NA
Характеристики:
NA

Те също купуват с този продукт