.

.

50шт 6.35 мм изход 1/4 Моно Жак 3 pin за усилвател от RUINOR

50шт 6.35 мм изход 1/4 Моно Жак 3 pin за усилвател от RUINOR

Оценки на купувача:

BGN 32.00 -9 %
BGN 35.04
Брой продукти
В магазина


Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ние Сме Во Големо Производи. Сите Наши Производи Се 100% Сосема Нов
Ако Ви Треба Производи Во Големи Количини, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Да Преговара! Соработка Среќен! !
Спецификација / Големина На : -
.6.35 мм 1/4" Моно Џек Женски Приклучок за Антена
квалитетот 6.35 mm (¼in) PCB монтажа џек штекер.
Количина :
Количина : 50 PCS

Подробности

търговска марка:
MAXRUINOR
Приложение:
Аудио И Видео, Осветление,
Тип:
Адаптер
Пол:
Жена

Те също купуват с този продукт