.

.

100шт 660nm 3W 42mil 2.4 V, 700mA EPILEDS Deep Red LED Beads Diodes Plant Grow LED Grow Light Part

100шт 660nm 3W 42mil 2.4 V, 700mA EPILEDS Deep Red LED Beads Diodes Plant Grow LED Grow Light Part

Оценки на купувача:

BGN 44.32
Брой продукти
В магазина

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 27-35 V, но сега печатени 26-38 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 1-5 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.
Превозот Вниманието :
АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете e-mail во 30 до 40 дена.
Благодарам многу за разбирање!
Ние нудиме Вистински 660nm Длабоко Црвена боја, не е Светла Црвена 620nm Напред напон : 2~2.4 V Напред тековната : 600~700m A Бранова Должина : 655nm~660nm Видите степен : 120 степен 660nm е длабоко црвена боја како овој, оваа боја е измешана 660nm Црвена, 445nm Сина и Жолта 580nm

Подробности

Отделят Цвят:
тъмно червено 660 Нм
Тип Елемент:
Топка
Номер На Модела:
660 Нм
търговска марка:
ly&oy'Star
Мощност:
3W

Те също купуват с този продукт