.

.

Новият US за HP 15-p150ca 15-p164ca 15-p167ca 15-p168ca 15-p184ca 15-p187ca клавиатура на лаптоп поставка за дланите на горния капак

Новият US за HP 15-p150ca 15-p164ca 15-p167ca 15-p168ca 15-p184ca 15-p187ca клавиатура на лаптоп поставка за дланите на горния капак

Оценки на купувача:

BGN 89.00 -5 %
BGN 93.26
Брой продукти
В магазина


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Подробности

Стандарт:
Стандарт на САЩ
Номер На Модела:
15-p150ca 15-p164ca 15-p167ca 15-p168ca 15-p184ca 15-p187ca
търговска марка:
сребърна връзка
Съвместим Марка:
HP / Compaq

Те също купуват с този продукт