.

.

19.5 V 2.31 A 45 W ac адаптер HSTNN-DA40 зарядно за лаптоп HP 245 G3 245 G4 245 G5 246 G2 246 G3 246 G4 246 G5 248 G1 G1 340

19.5 V 2.31 A 45 W ac адаптер HSTNN-DA40 зарядно за лаптоп HP 245 G3 245 G4 245 G5 246 G2 246 G3 246 G4 246 G5 248 G1 G1 340

Оценки на купувача:

BGN 18.05
Брой продукти
В магазина

19.5 V 2.31 НА 45 W ac адаптер HSTNN-DA40 лаптоп, полнач за HP 245 G3 245 G4 245 G5 246 G2 246 G3 246 G4 246 G5 248 G1 340 G1
Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 2.31 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Подробности

Изходно Напрежение:
19,5 в
Номер На Модела:
HSTNN-LA40
Съвместим Марка:
За HP, за Compaq
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Тип Штепсельной Вилици:
за всички
Изходен Ток:
2.31

Те също купуват с този продукт