.

.

20V 3.25 A 65W лаптоп адаптер за Lenovo зарядно устройство 45N0330 45N0332 0B47469 0C19869 45N0334 45N0336 45N0358 0B47468 0C19876

20V 3.25 A 65W лаптоп адаптер за Lenovo зарядно устройство 45N0330 45N0332 0B47469 0C19869 45N0334 45N0336 45N0358 0B47468 0C19876

Оценки на купувача:

BGN 19.18
Брой продукти
В магазина

20 V 3.25 НА 65 W лаптоп ac адаптер за Леново полначот 45 N0330 45 N0332 0 B47469 0 C19869 45 N0334 45 N0336 45 N0358 0 B47468 0 C19876
Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Леново Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : DC 20 V Излез Тековната : 3.25 DC совет : Слики Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу. За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc

Подробности

Съвместим Марка:
За Thinkpad, Lenovo
Изходен Ток:
3.25 а
Изходно Напрежение:
20В
Номер На Модела:
45N0330
търговска марка:
Firstmax
Пакет:
No
Тип Штепсельной Вилици:
за всички

Те също купуват с този продукт